İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Umut İletişim Gsm Hastanesi

Telefon +90 (252) 614 86 38
Adres Cumhuriyet Mah. 501 Sk. No:8 Askerlik Şubesi Arkası - Fethiye / Muğla
Sektör Cep Telefonu Tamir Satış,
Yetkili Fikri YILDIZ
Yetkili Tel +90 (535) 513 98 99
E-mail info@fethiyeumutiletisim.com
Web http://www.fethiyeumutiletisim.com
Çalışma Saatleri --.00 - --.00 (Belirtilmemiş)
Sosyal Ağlar
Kayıt Tipi Demo
Bilgileri İndir PDF olarak İndir
İSTATİSTLİK
Umut İletişim Gsm Hastanesi isimli firma size Null uzaklıktadır. Bu güne kadar 8056 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Türkiye de Bir İlk!

Iphone 7 Plus, Samsung S7 Edge, Samsung S6 Edge, Samsung S8 Plus ve tüm marka model cihazlarınızın Cam ve Ekran Değişimi yapılır.

Fethiye’de hizmet veren Umut İletişim GSM Hastanesi Cep Telefonu Tamiri Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Veren ve Gsm Sektörü İçersin de Fethiye’nin %100 Müşteri Memnuniyetini kazanmış, Öncelikli, Güvenilir ve Yenilikçi, Saygın bir Teknik Servis Sağlayıcıdır. 13 yıllık tecrübeli ekibimiz ile cihazlarınızı en hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz.

Cihazınızın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek almak, benim için önemlidir diyorsanız, firmamızda sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Yapılan Onarım İşlemleri Firmamızın Garantisi Altındadır. Gönül Rahatlığı İle Bizi Tercih Edebilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz: Cep Telefonu Tamiri, Cep Telefonu Aksesuarları, 2. El Cep Telefonu Alım – Satımı, Cep Telefonu Ekran Değiştirme, Cep Telefonu Kırık Cam Değişimi (I Phone, Samsung, Xperia, Lg vb.), Cep Telefonu Program ve Yazılım Yükleme, Cep Telefonu Antivirüs Yazılımları, Cep Telefonu Kasa Değişimi, Cep Telefonu Kılıfları, Cep Telefonu Kapakları, Cep Telefonu Şarj Aletleri, Cep Telefonu OTG Kabloları, Cep Telefonu USB Kabloları, Cep Telefonu Batarya Değişimi, Cep Telefonu Ekran Koruyucuları (Normal ve Kırılmaz Cam Özellikli), Taşınabilir Harici Batarya Modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...

Bilgiler Yükleniyor...