Sayfa Yükleniyor...

Topuk Dikeni Terliği Selüter

Akarca Mahallesi 893 Sokak No:33/3 Örnek İşhanı - Fethiye / Muğla

Topuk Dikeni Terliği Selüter
Topuk Di̇keni̇ Terli̇ği̇ Selüter
Akarca Mahallesi 893 Sokak No:33/3 Örnek İşhanı - Fethiye / Muğla
+90 (533) 166 91 57
08.00 - 19.30
https://www.seluterterlik.com/
seluterterlik@gmail.com
Süleyman BÜYÜKSOLAK
+90 (533) 166 91 57
YOL TARİFİ AL
Topuk Dikeni Terliği Selüter - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 2518 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter Topuk Dikeni Terliği Selüter
HAKKIMIZDA
Topuk Dikeni Terliği Selüter

Selüter Terlik – Topuk Dikeni Terliği ile ameliyat, kırdırma, iğne ve vb. tedavi yöntemlerine gerek kalmadan evde kısa sürede en etkili topuk dikeni tedavisini özel tasarım topuk dikeni terliğimiz ile gerçekleştirin.

Topuk Dikeni Terliği İmalat – Toptan ve Perakende Satış

Ürünümüz %100 Türk Malı ve Kendi Üretimimiz dir.

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için web sayfamızı ziyaret edebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Selüter  topuk dikeni terliği nasıl kullanılır tedavide etkisi nedir?

Genelde topuk dikeni tedavisi için tıbbi ve bitkisel diğer egzersiz tedavi yöntemlerini uygulamış ancak sonuç alamamış kişilerin bize ulaştığı görülmektedir.

Terliğimiz ilk bir hafta için sabah öğle akşam 20’şer dakika daha sonra ki süreçte gün içinde aralıklarla toplam 2 saat düzenli olarak kullanılması halinde her insanın kemik yapısı ve topuk dikeni rahatsızlığının derecesine göre tedavi süresi 4 hafta ile 7-8 hafta arasında kalıcı olarak en kronikleşmiş topuk dikeni olan kişilerin de olmak üzere tedavi etmektedir.

Herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Web Sayfamız üzerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.