İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Sundari Apart

Telefon +90 (535) 023 25 92
Adres İbrahim Gül Caddesi 1024 Sokak - Fethiye / Muğla
Sektör Oteller Apartlar ve Pansiyonlar,
Yetkili Utku YAĞLI
Yetkili Tel +90 (532) 732 85 95
Faks +90 (535) 023 25 92
E-mail info@sundariapartfethiye.com
Web http://www.sundariapartfethiye.com
Çalışma Saatleri 7/24
Sosyal Ağlar
Bilgileri İndir PDF olarak İndir
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
İSTATİSTLİK
Sundari Apart isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 5455 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Sundari Apart Villa Fethiye’de konum itibariyle Kaş,Kalkan, Patara, Letoon , Xanthos , Tlos, Saklıkent, Ölüdeniz, Kayaköy , Göcek, Dalaman ,Ortaca ve Dalyan gibi tarihi ve dogal guzelliklerin ortasında bulunmaktadır .

Fethiye tarihi ve doğal mekanlara yakınlığı ile misafirlere kolay ve kısa sürede uşalım imkanı sağlamaktadır. Aynca Sundari Apart müşterilerine; 12 Adalar ve Ölüdeniz tekne turlan ile Yamaç Paraşütü, Sorf, Rafting, Dalış, Jeep Safari, Saklıkent ve Dalyan gibi turlarının organize edilmesine yardımcı olmaktadır.

Çalış sahile 800 metrede yer alan apartlarımız tasarlanırken misafirlerin rahat ve kullanışlı bir tatil geçirmelerini göz önüne alınmıştır. Ayrıca değerli misafirlerimiz için apartlarımızda geniş güneşlenme terasları, geniş giriş yolları ve geniş depolama alanı bulunmaktadır. Apartlarrmızda ki bu imkanların asıl amacı misafirlerimizin luks ve kaliteli bir tatil sağlamaktadır.

Sundari Apart Villa estetik olarak tasarlanmış ve ergonomik bir yapıdadır. Buyuk yüzme havuzu Mayıs ve Ekim ayları arasında açıktır. Sundari Apart villa Migros, Tansaş, Kipa gibi marketler ile fırın, pastane, restoran, sağlık ocağı , Devlet hastanesi ve eczanelere yürüyüş mesafesindedir. Apartlarımız Çalış plajlna 800 m. Uzaklıktadır. Ayrıca haftanın her Pazar günleri kurulan semt pazarı apartlarımıza 500 m. uzaklıktadır. Taze sebze, meyve ve hediyelik ürunler alma imkanı sunulmaktadır.

Çalış bölgesinde tatil amaçlı tercih edilen apart villa Fethiye şehir içi dolmuş durağına 1 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Apartlarımız Dalaman hava alanına 50 dakika uzaklıktadır. Muşterilerimiz istedikleri takdirde DALAMAN ve ANTALYA hava alanlarından transfer ve kiralık araç hizmetlerinde yardimci olmaktayız. Apartlarımız 2007 ( Temmuz) ayından itibaren tum dunyadan misafirlerimize ev sahipliği etmektedir.

Sundari Apart villa & Residence yöneticisi Utku ve Anteoni ; siz degerli misafirlerimiz için rezervasyon, Fethiye ve tatil hakkındaki bilgileri ve ihtiyacımız olabilecek her türlü yarım talebi için yardıma hazırdırlar. Misyonumuz misafirlerimize evlerindeki rahatlıkta ve unutulmaz bir tatil yaptırmaktadır. Erken rezervasyon avantajmdan yararlanmak için Iütfen müracaat ediniz.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...

Bilgiler Yükleniyor...