Seydikemer Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Menekşe Mahallesi Özgecan Aslan Caddesi No:13 - Seydikemer / Muğla

+90 (252) 656 18 99 Mesaj Yol

FOTO GALERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı Seydikemer Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon +90 (252) 656 18 99
Adres Menekşe Mahallesi Özgecan Aslan Caddesi No:13 - Seydikemer / Muğla
Sektör Özel Eğitim ve Rehabilitasyon,
Yetkili Fatih DURAN
Yetkili Tel +90 (554) 732 35 48
Telefon +90 (542) 362 67 39
Faks +90 (252) 656 18 99
E-mail info@seydikemerrehabilitasyon.com
Web http://www.seydikemerrehabilitasyon.com
Çalışma Saatleri 08.00 - 18.00
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
HAKKINDA

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon Merkezimizde siz değerli öğrenci ve velilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız…

2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak, Muğla ilinin Seydikemer ilçesinde hizmetvermeye başlayan Özel Seydikemer Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Fatih DURAN tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden buyana merkezimiz, yaşıtlarından farklı özelliklere sahip olan çocuklara ve ailelerine hizmet vermektedir. Ayrıca bu çocuklarımızla farklı eğitim ortamlarında bulunan öğretmenlerimiz için de özel eğitim destek hizmetleri sunmaktadır.

Çocuklarımızın gelişmesine en uygun eğitim ortamını hazırlamak, bu gelişimin okulda, ailede ve çevrede en iyi şekilde sürmesi için gerekli katkıları yapmak için varız. Çocuğun kazanacağı temel beceri, anlayış ve tutumların tüm eğitim sürecini önemli ölçüde etkileyeceğini bilerek sorunları görüp çözüm üretmekteyiz.

Biz, farklı özelliklere sahip çocukların eğitiminde en önemli unsurun hazırlanan eğitim programları olduğuna inanırız. Çocuk için hazırlanan programın doğru zamanda doğru tekniklerle ve özel eğitim alanında yetiştirilmiş kişilerce uygulanması gereklidir.

Özel eğitim adından da anlaşılacağı gibi özel bir hizmettir. Her çocuk için gelişimsel özellikleri ve öğrenme özellikleri göz önüne alınarak bireyselleştirilmiş eğitim programları hazırlanır ve uygulanır. Program hazırlayıcıları ve uygulayıcıları üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ve pek çoğu yüksek lisansını tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

Donanımımızı, birikimimizi ve tecrübelerimizi kullanarak özel eğitim hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Eğitim Programları ve Hizmetlerimiz

  • Zihinsel Engelliler Destek Eğitim Programı
  • Yaygın Gelişimsel Bozukluk Eğitim Programı
  • Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitim Programı
  • Aile Danışmanlık Hizmetleri
SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
HARİTA KONUMU
İSTATİSTLİK
Seydikemer Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 7863 defa ziyaret edilmiştir.
İLGİLİ KATEGORİLER
BEĞEN - TAKİP ET