Sayfa Yükleniyor...

Şah Elektrik Fethiye

Taşyaka Mahallesi İnönü Bulvarı No:24/A - Fethiye / Muğla

Şah Elektrik Fethiye
Şah Elektrik Fethiye
Taşyaka Mahallesi İnönü Bulvarı No:24/A - Fethiye / Muğla
+90 (542) 594 38 10
7/24
http://www.fethiyeelektrik.com
info@fethiyeelektrik.com
Şahin KÜÇÜKISLIKCI
+90 (542) 594 38 10
YOL TARİFİ AL
Şah Elektrik Fethiye - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
SOSYAL AĞLAR
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 1854 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Şah Elektrik Fethiye Şah Elektrik Fethiye Şah Elektrik Fethiye Şah Elektrik Fethiye Şah Elektrik Fethiye
HAKKIMIZDA
Şah Elektrik Fethiye

Fethiye Elektrikçi olarak siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü  24  saat kesintisiz hizmet vermekten mutluluk duyarız.  Her türlü ev elektrik arızalarının giderilmesi, elektrikli ev aletlerinin tamiri, şofben montajı ve tamirat işleriniz yapılmaktadır.

  1. Elektirk Arızası – Evinizde İş yerinizde elektrik ile alakalı Ev Elektriği, Sanayi Tipi Elektrik, Zayıf Akım, Anahtar, Priz, Aydınlatma, Sigorta Arızası, Elektrik kaçağı ve aklınıza gelebilecek her türlü elektrik sorunu için bizi arayabilirsiniz.
  2. Montaj İşlemleri– Evinize veya İş yerinize aldığınız her türlü elektrikli alet ve aksesuarların montaj işlemleri istediğiniz gibi montajı yapılır. (Klima Montaj / Demontaj Arıza, Bakım – Jenaratör – Ups – ev ve iş yeri arıza giderimi)
  3. Tamirat Tadilat -Evinizde ve İş yerinizde yapmak istediğiniz her türlü elektrik tesisatı değişikliği istediğiniz şekilde gerçekleştirilir.
  4. Teknik Proje ve Mimari Uygulama İşleri – Yapılması hedeflenen Site, İş Merkezi ve diğer yapıların Elektrik Projelerinin uygulanması tadilat, değişiklik ve iyileştirme işlemleri proje bitirme süresi garantili gerçekleştirilir.
  5. Güvenlik Kamerası – Ev İş yeri Kurum ve Kuruluşların Güvenlik Kamerası sistemini tedariği / kurulumu, mevcut Güvenlik Kameralarının bakımı desteği, iyileştirilmesi ve diğer kapsamların gerçekleştirilmesi işlemleri itina ile yapılır.

Günün Her Saatinde Bize Ulaşabilirsiniz. | Fethiye Elektrikçi | Elektrikçi Fethiye  | Fethiye Elektrik Tamircileri

Firma Ekle