Şah Elektrik Fethiye

Taşyaka Mahallesi İnönü Bulvarı No:24/A - Fethiye / Muğla

+90 (542) 594 38 10 Mesaj Yol

FOTO GALERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı Şah Elektrik Fethiye
Telefon +90 (542) 594 38 10
Adres Taşyaka Mahallesi İnönü Bulvarı No:24/A - Fethiye / Muğla
Sektör Elektrikçi,
Yetkili Şahin KÜÇÜKISLIKCI
Yetkili Tel +90 (542) 594 38 10
E-mail info@fethiyeelektrik.com
Web http://www.fethiyeelektrik.com
Çalışma Saatleri 7/24
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
HAKKINDA

Fethiye Elektrikçi olarak siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü  24  saat kesintisiz hizmet vermekten mutluluk duyarız.  Her türlü ev elektrik arızalarının giderilmesi, elektrikli ev aletlerinin tamiri, şofben montajı ve tamirat işleriniz yapılmaktadır.

  1. Elektirk Arızası – Evinizde İş yerinizde elektrik ile alakalı Ev Elektriği, Sanayi Tipi Elektrik, Zayıf Akım, Anahtar, Priz, Aydınlatma, Sigorta Arızası, Elektrik kaçağı ve aklınıza gelebilecek her türlü elektrik sorunu için bizi arayabilirsiniz.
  2. Montaj İşlemleri– Evinize veya İş yerinize aldığınız her türlü elektrikli alet ve aksesuarların montaj işlemleri istediğiniz gibi montajı yapılır. (Klima Montaj / Demontaj Arıza, Bakım – Jenaratör – Ups – ev ve iş yeri arıza giderimi)
  3. Tamirat Tadilat -Evinizde ve İş yerinizde yapmak istediğiniz her türlü elektrik tesisatı değişikliği istediğiniz şekilde gerçekleştirilir.
  4. Teknik Proje ve Mimari Uygulama İşleri – Yapılması hedeflenen Site, İş Merkezi ve diğer yapıların Elektrik Projelerinin uygulanması tadilat, değişiklik ve iyileştirme işlemleri proje bitirme süresi garantili gerçekleştirilir.
  5. Güvenlik Kamerası – Ev İş yeri Kurum ve Kuruluşların Güvenlik Kamerası sistemini tedariği / kurulumu, mevcut Güvenlik Kameralarının bakımı desteği, iyileştirilmesi ve diğer kapsamların gerçekleştirilmesi işlemleri itina ile yapılır.

Günün Her Saatinde Bize Ulaşabilirsiniz. | Fethiye Elektrikçi | Elektrikçi Fethiye  | Fethiye Elektrik Tamircileri

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
HARİTA KONUMU
İSTATİSTLİK
Şah Elektrik Fethiye isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 965 defa ziyaret edilmiştir.
İLGİLİ KATEGORİLER
BEĞEN - TAKİP ET