Olive Vip Transfer – Dalaman Airport Transfer

Tuzla Mahallesi 520 Sokak No:7 - Fethiye / Muğla

+90 (542) 388 38 99 Mesaj Yol

FOTO GALERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı Olive Vip Transfer – Dalaman Airport Transfer
Telefon +90 (542) 388 38 99
Adres Tuzla Mahallesi 520 Sokak No:7 - Fethiye / Muğla
Sektör Turizm ve Taşımacılık,
Yetkili Mustafa DUMRUL
Yetkili Tel +90 (542) 388 38 99
Telefon +90 (252) 612 48 10
E-mail olivetransfer@hotmail.com
Web https://www.olivetransfer.com/
Çalışma Saatleri 7/24
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
HAKKINDA

Olive Vip Transfer – Dalaman Airport Transfer

Siz değerli yolcularımızın Maksimum Güvenli ve Konforlu seyahat etmesi için özel olarak hazırlanıp dizayn edilen VİP araçlarımız ile Dalaman Hava Limanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi vermektedir.

Siz’de VIP araçlarımızı tercih ederek, Kendi tarzınızı yaşatın.

Siz saygıdeğer müşterilerimizi En Konforlu ulaşımı, En Ekonomik Fiyata Sunma gayreti içerisinde olduğumuzun altını bir kez daha çizmek isteriz.

Araçlarımız Konforlu, Sürücülerimiz Lisanslı ve Tecrübeli, Ayrıca Yolcularımız yolculuk esnasında Sigortalıdır. Dalaman Havalimanına indiğiniz anda sizi karşılayacak olan OLİVE Vip Transfer yetkilisini takip ederek Aileniz ile yada Arkadaşlarınız ile Tatilinize Rahat ve sorunsuz bir başlangıç yapın.

OLİVE Vip Transfer olarak En Kaliteli seyahati en ucuza sunmak gayesi ile Yolcularımızın hava limanına indiği andan itibaren Uluslararası normlarda ve Kalite standartlarında Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek Transferini gerçekleştirmektir.

Verilen Transfer hizmetini ve Çalışanlarımızı %100 Müşteri memnuniyetini hedefleyerek, Geçen zaman içinde gelişen teknolojiyi’de yakından takip ederek, Her zaman Daha Kaliteli ve En uygun fiyat politikası sunmanın yanı sıra, Firma yönetici ve personeli olarak Yasalara uygun, Ahlaki kuralları göz önünde bulundurarak işleyişi devam ettirmektir…

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
HARİTA KONUMU
İSTATİSTLİK
Olive Vip Transfer – Dalaman Airport Transfer isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 5755 defa ziyaret edilmiştir.
FİRMA VİDEO
İLGİLİ KATEGORİLER
BEĞEN - TAKİP ET