Sayfa Yükleniyor...

Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı

Karaçulha Mahallesi Atatürk Bulvarı No:25/1 - Fethiye / Muğla

Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı
Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı
Karaçulha Mahallesi Atatürk Bulvarı No:25/1 - Fethiye / Muğla
+90 (507) 564 40 04
+90 (252) 612 23 73
+90 (507) 564 40 01
08.00 - 23.00
http://www.muratilaclama.net
info@muratilaclama.net
Gürhan DEMİRHAN - Murat DEMİRHAN
+90 (507) 564 40 04
YOL TARİFİ AL
Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
SOSYAL AĞLAR
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 9058 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı
HAKKIMIZDA
Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı

Fethiye Murat İlaçlama ve Çevre Sağlığı olarak siz değerli müşterilerimize haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri alanında hizmet vermekten mutluluk duyarız.

TÜM MEKANLARDA, HAŞERE İLAÇLAMA VE COVİT-19 DEZENFEKTAN UYGULAMALARI İÇİN, BİR TELEFONLA HİZMETİNİZDEYİZ!

Zararlı haşere kontrol ve mücadelesi (pest control) amacıyla 1999 yılında MURAT İLAÇLAMA adıyla faaliyete başlayan bir firmamız, uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübeleri ile Fabrikalar, Oteller, Restoran’lar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Yerleşim Alanları, Konutlar, Gıda Depoları, Fırınlar, Pastaneler gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve mücadelesi (pest control) konusunda hizmet vermeye müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi DENEYİMLİ KADROMUZLA gerçekleştirmekte, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, Ziraat Mühendisleri, Gıda Mühendisleri ve ilaçlama konusunda uzman ekibi ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

T.C Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine, HACCP standartlarında raporlama sunmakta, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Dünya standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

Yasal sorumluluklarının farkında olan MURAT İLAÇLAMA, T.C SAĞLIK BAKANLIĞI MUĞLA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ tarafından Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaç Uygulama izin belgesine sahip olup, uygulamalarını Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan Yönetmelik esaslarına göre yapmaktadır.

Haşere Mücadele Hizmetleri

  • Karınca İlaçlama
  • Hamam Böceği İlaçlama
  • Örümcek İlaçlama
  • Fare İlaçlama
  • Kara Sinek İlaçlama
  • Akrep İlaçlama
  • Yılan İlaçlama
  • Çiyan İlaçlama
  • Kırkayak İlaçlama
  • Gümülcen İlaçlama

Faaliyet Alanlarımız

Ev – Konut İlaçlama, Site – Apartman İlaçlama, Villa İlaçlama, Fabrika – Ofis İlaçlama, Otel Apart İlaçlama, Restaurant – Cafe İlaçlama, Tekne – Yat İlaçlama, Okul İlaçlama, Hastane İlaçlama

Fethiye de Böcek İlaçlama ile ilgili Daha fazla bilgi ve Profesyonel hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firma Ekle