Marina Taksi Durağı

A. Gaffar Okkan Cad. Mc Donalds Karşısı No:6 - Fethiye / Muğla

+90 (252) 614 97 97 Mesaj Yol

FOTO GALERİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı Marina Taksi Durağı
Telefon +90 (252) 614 97 97
Adres A. Gaffar Okkan Cad. Mc Donalds Karşısı No:6 - Fethiye / Muğla
Sektör Taksi Durakları,
Yetkili Durak Başkanı Namık DOLANBAY
Yetkili Tel +90 (535) 597 13 14
Telefon +90 (252) 614 30 31
Web http://www.fethiyemarinataksi.com
Çalışma Saatleri 7/24
Sosyal Ağlar
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
HAKKINDA

Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen Marina Taksi, profesyonel, güler yüzlü personelleri ile 7 gün /24 saat siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar. Günün herhangi bir saatinde ne zaman bir taksi ye ihtiyacınız olursa size bir telefon kadar yakınız.

Başkanın Mesajı

Marina Taksi Durağı Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri olarak öncelikli hedef ve stratejilerimiz sosyal yaşama ve topluma en önemlisi de Fethiye’mize elimizden geldiğince üst düzeyde en fazla katkıyı sunabilmek ve
Fethiye’mizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Özellikle Fethiyemizi tanıtma adı altında Fethiye’ye tatile gelen yerli ya da yabancı turistlerimize güvenli ve aynı zamanda konforlu ulaşımı sağlamakla beraber en doğru ve güvenilir bilgileri aktarmak zaruri görevimizdir.

Bunun yanı sıra yerli halkımıza, tatilcilerimize ,tüm milletimize ve gezmeyi seven herkese Cennet Fethiyemizi olabildiğince şahsım adına ve çalışma arkadaşlarım ile tanıtmaya,sevdirmeye ve ulaşım olarak, birimkimlerimiz, ve tecrübelerimiz doğrultusunda, müşteri memnuniyeti ve kalite standartları adı altında en üst düzey ulaşım hizmetini daim kılmaya çabalıyoruz.

Vizyonumuz ise “Siz Değerli Müşterilerimize bizi tercih etmelerinin yanı sıra tercih ettikten sonra da bizden memnun kalmalarını ve tebessüm ve güzel duygularla ayrılmalarını amaçladığımız gibi bunun sürekli hala gelmesi için her geçen gün daha fazla çalışmaya gayret gösteriyoruz.”

Durak Başkanı Namık DOLANBAY

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 1 yorum
  • avatar
    Wolfgang Krahn İstanbul'da yaşıyorum ve Fethiye'de tatil yapıyorum. Fethiye'den Ölüdeniz "Buzzbar" taksi yolculuğu ne kadar? 21 Mayıs 2019 21:29
ANAHTAR KELİMELER
HARİTA KONUMU
İSTATİSTLİK
Marina Taksi Durağı isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 10173 defa ziyaret edilmiştir.
İLGİLİ KATEGORİLER
BEĞEN - TAKİP ET