Sayfa Yükleniyor...

Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek

Taşyaka Mahallesi Ölüdeniz Caddesi No:11 Fethiye Otogar Karşısı - Fethiye / Muğla

Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek
Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek
Taşyaka Mahallesi Ölüdeniz Caddesi No:11 Fethiye Otogar Karşısı - Fethiye / Muğla
+90 (252) 612 70 65
08.00 - 01.00
Gülşah YETKİN
+90 (505) 326 23 94
YOL TARİFİ AL
Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 11517 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek
HAKKIMIZDA
Konya Mevlana Sofrası Etli Ekmek

Konya’nın evrensel lezzet seli, Fethiye de siz değerli konuklarını bekliyor.

Fethiye Konya Mevlana Sofrası olarak siz değerli konuklarımıza Çorba, Kahvaltı, Izgara Çeşitleri, Pide Çeşitleri, Dürüm Çeşitleri, Salatalar, Tatlılar, Soğuk ve Sıcak İçecek Çeşitleri ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Böyle Bir Şey Görmesiniz!

Özel Garnitür ve Ezmesi ile 1.5 Metre Uzunluğundaki pide çeşitlerimizin, Buz gibi yayık Ayranı eşliğinde oluşturduğu muhteşem Lezzeti keşfetmeniz için sizi Konya Mevlana Sofrasına Bekliyoruz…

Meşhur Konya Etli Ekmeği, Pide Çeşitleri, Izgara Çeşitleri, Özel Yayık Ayranı, Dondurmalı Künefe, Sade Künefe ve daha bir çok yiyecek ve içecek çeşidi ile hizmetinizde! Paket Servisimiz Bulunmaktadır.

Pidelerimiz 1.5 metredir. Izgara çeşitlerimiz zırh ile hazırlanmaktadır. İşletmemizde Dezenfektan ve ilaçlama işlemleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Etli Ekmek, Bıçak Arası, Kıymalı Mevlana, Kuşbaşı Mevlana, Kaşarlı, Sucuklu, Tavuklu, Vejetaryen menüler, Paket Servisimiz Bulunmaktadır.

Bizi Foursquare ve Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz!

Ayrıca İşletmemizin üst katında 13 odalı otelimiz bulunmaktadır. Konaklama ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU
DERECELENDİRME PUANI
5.0 (1) Değerlendirme
PUANLAMA VE YORUM YAPIN
FİRMA KATEGORİSİ
Firma Ekle