İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

İksirci Baba Hotel

Telefon +90 (252) 617 10 10
Adres Ölüdeniz Mahallesi 150 Sokak No:3 Ölüdeniz - Fethiye / Muğla
Sektör Oteller ve Pansiyonlar,
Yetkili Tezcan GÖKTEPE
Yetkili Tel +90 (535) 797 23 71
Faks +90 (252) 617 10 11
E-mail info@hoteliksircibaba.com
Web http://www.hoteliksircibaba.com
Kayıt Tipi Demo
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Bilgileri İndir PDF olarak İndir
İSTATİSTLİK
İksirci Baba Hotel isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 8305 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Fethiye’nin En İyi Butik Oteline Hoş Geldiniz!

Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz Fethiye de bulunan İksirci Baba Hotel yenilenmiş yüzüyle hizmet kalitesini her gün arttırarak siz değerli konuklarına hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

Ölüdeniz’in yeşiline hakim muhteşem konumu,konforu,kusursuz hizmet anlayışı,yarattığı güven ve ait olma duygusu ile İksirci Baba Hotel konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam ediyor. 2015 Yılında otelimiz siz değerli konuklarımız için tamamen yenilenmiştir.

Binlerce yıllık uygarlıkların mirası,eşsiz tarihi panoramik manzarası,uzman mimarların mahareti,usta ellerin işçiliği ve Koruma Kurullarının titizliğine bizim de heyecanımızın eklenmesiyle ortaya çıkan bu güzelliği ve bu güzellik içinde yaşamanın keyfini siz değerli konuklarımızla birlikte sürmek istedik. Tatiliniz de heyecanı ve adrenali bizimle yaşayın.

Turkuaz mavisinin yeşille bütünleştiği ender atmosferlerden biri olan Ölüdeniz de rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor.Korunaklı durgun suyuyla Ölüdeniz,Akdeniz’in beyaz köpüklerini,çam ağaçlarının yeşiliyle buluşturduğu noktada ;engin maviliklerinin,kıyılarda Toroslar’ın yeşiline nasıl dönüştüğünü görmeniz için sizleri bekliyor.

Ayrıca zarif ayrıntılarla işlenmiş heyecan verici ve benzersiz bir gün istiyorsanız;eşsiz Ölüdeniz manzaralı otel bahçemizde her türlü aktivitenizi gerçekleştirebilir;düğün,nişan,davet,toplantı,kokteyl ve diğer tüm organizasyonlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri,yerli yabancı kokteyl seçenekleri,yüzlerce gezi ve aktivite ile ilgili geniş bilgileri internet sitemizin ilgili sayfalarında bulabilirsiniz. Sizleri İksirci Baba Hotel de aramızda görmek ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz..!

Daha Fazla Bilgi İçin!


Tripadvisor

Online Rezervasyon Web Sitesi


SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...

Bilgiler Yükleniyor...