Sayfa Yükleniyor...

Otel Forest Gate Göcek

Göcek Mahallesi Beldibi Caddesi No:24 Göcek - Fethiye / Muğla

Otel Forest Gate Göcek
Otel Forest Gate Göcek
Göcek Mahallesi Beldibi Caddesi No:24 Göcek - Fethiye / Muğla
+90 (252) 645 26 29
+90 (533) 154 27 39
7/24
http://www.otelforestgate.com
info@otelforestgate.com
Tekin ÖZAMAÇ
+90 (555) 007 81 13
YOL TARİFİ AL
Otel Forest Gate Göcek - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 1429 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek Otel Forest Gate Göcek
HAKKIMIZDA
Otel Forest Gate Göcek

Göcek ormanının içinde, şehir gürültüsünden uzak, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen konuklar için müdavimlik yaratabilecek Hotel Forest Gate, 60 yatak, 4 suite oda, 5 bağlantılı oda, 14 standart oda olmak üzere toplamda 23 oda ve bir villa ile konuklarına hizmet vermektedir. Tüm odalarda klima, saç kurutma makinesi, telefon, banyo, balkon, eşya dolabı, internet, klima, mini bar, televizyon bulunmaktadır.

Doğa ve insanın ayrı olamayacakları düşüncesinden yola çıkılarak, günlük streslerden arınmış, aynı zamanda günlük konfordan da vazgeçilemeyeceği fikri esas alınarak dizayn edilmiş Hotel Forest Gate, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, açık kapalı restoranı, geniş verandaları, barı bulunmakta olup, 12 ay boyunca hem yerli hem yabancı misafirler ağırlanmaktadır.

Kültür ve çevre değerleri bakımından Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olan Göcek, 1980’li yılların başına kadar küçük ve sessiz bir köydü. Ülkemizde turizmin gelişmesiyle eş zamanlı olarak keşfedilmiş ve sonrasında hızla büyüyerek bölgedeki önemini artırmış olan belde, Toros dağlarının Akdeniz’de bittiği noktada bulunmaktadır.

Göcek’e gidildiğinde mutlaka yapılması gereken aktivitelerden biri 12 Ada turlarına katılmak isteyen konuklar için her gün belli saatlerde günlük tekne turları düzenlenmektedir. Yolculuk ortalama 9 saat sürmekte ve gezi teknelerinin uğradığı çoğu koyda yüzme molası verilmektedir.

Tesis, Göcek merkeze 750 mt, Fethiye’ye 25 km, Dalaman Havaalanına 18 km, Göcek Marina’ya 850 mt, Göcek Körfezi’ne 483 mt mesafededir.

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firma Ekle