Sayfa Yükleniyor...

Hedefbir Teknik Servis

Akarca Mahallesi Yerguzlar Caddesi No:25/2 - Fethiye / Muğla

Hedefbir Teknik Servis
Hedefbir Teknik Servis

Hedefbir Teknik Servis ailesi olarak; su ve kalorifer tesisatları, tamirat ve tadilat işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız..

Fethiye su tesisatı (Çeşme, batarya, armatür montaj ve tamiratı), Fethiye kalorifer tesisatı (Tesisat, tadilat ve tamiratı), Fethiye doğalgaz tesisatı (Restaurant, kafe ve lokantalar için doğalgaz borusu tesisatı), Fethiye duşakabin montaj ve tamiratı ile Fethiye güneş enerjisi montaj ve tamiratı için buradayız.

Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul’da 1990 yılından bu yana su, kalorifer, doğal gaz, tesisat, tamirat, tadilat, dekorasyon vs. gibi işlerdeki edindiğimiz tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz.

Doğal gaz ana kolon ve iç tesisatları (Sanayi işletme, sanayi mutfak, konut ve avm gaz tesisatları)
Mekanik tesisat iklimlendirme kanal tesisat ve havalandırma kanalları vs.

Fethiye bölgesi Kale banyo (Batarya, armatür, duş teknesi, duş kabini, lavabo montaj tamirat ve yedek parça) ürünleri yetkili servis bayisiyiz.
Havuz bakım tamirat tadilat işletme konularında teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bahçe bakım ve peyzaj işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Kale Banyo Ürünlerinin Fethiye’deki Tek Yetkili Servisi!

Hizmetlerimiz

Fethiye Sıhhi Tesisat Su tesisatı, musluk tamiratı, çeşme tamiratı, batarya tamiratı, sifon tamiratı, rezervuar tamiratı, duşa kabin tamiratı, duş teknesi, su arıza tespiti, su kaçak tespiti, tıkanıklık arızası, tıkalı boru kanal görüntüleme, termal kamera ile su kaçak tespiti, dinlenme cihazı ile su kaçak tespiti, hava tesisatı, atık su tesisatı, temiz su tesisatı, zeminde boru kanal tespiti.

Fethiye Kalorifer Tesisatı Kat kaloriferi tesisatları, ısı pompası tesisatları, merkezi sistem kalorifer tesisatı, yerden ısıtma tesisatı, fankoil tesisatı, kalorifer tamiratı, kalorifer petek temizleme, petek bakımı.

Fethiye Doğalgaz Tesisatı Gaz tesisatı, ana kolon tesisatı, daire içi gaz tesisatı, doğalgaz tesisatı, restoran gaz tesisatı, sanayi mutfak gaz tesisatı, gaz projesi, plan proje.

Fethiye Havuz Bakımı Havuz bakım, havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, havuz tesisat tadilat, havuz tesisatı, havuz imalat, havuz izolasyon, havuz tadilatı, havuz derz, havuz makina dairesi, havuz tamiratı.

Fethiye Bahçe Bakımı Çim biçme, budama, bahçe bakımı, peyzaj işleri, bahçe düzenleme, bahçe ekim, çim ekimi.

Havuz Tesisat ve Tadilat Havuz bakım, havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, havuz tesisat tadilat, havuz tesisatı, havuz imalat, havuz izolasyon, havuz tadilatı, havuz derz, havuz makina dairesi, havuz tamiratı.

Daha Fazla Bilgi ve Hizmet İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

FOTO GALERİ
Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis Hedefbir Teknik Servis
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma AdıHedefbir Teknik Servis
AdresAkarca Mahallesi Yerguzlar Caddesi No:25/2 - Fethiye / Muğla
Puan
Puan: 4.7 Katılım: 5 Ziyaret: 274
Telefon+90 (252) 613 41 42
Telefon+90 (532) 068 09 52
Telefon+90 (535) 296 93 50
Çalışma Saatleri08.30 - 19.30
Web Sitehttp://www.hedefbirteknik.com
E-mailinfo@hedefbirteknik.com
Firma YetkilisiHaydar CAN
Yetkili Tel+90 (532) 068 09 52
Fiyat Aralığı₺-₺₺₺
Bilgileri İndirhedefbir-teknik-servis.pdf
Paylaş
YOL TARİFİ AL
Hedefbir Teknik Servis - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 274 defa Ziyaret Edildi.

FİRMA KATEGORİSİ