İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Güvençoglu Okul Dünyası

Telefon +90 (252) 612 50 92
Adres Atatürk Caddesi No:144 - Fethiye / Muğla
Sektör Tekstil Firmaları,
Yetkili Ömer GÜVENÇ
Yetkili Tel +90 (532) 134 76 01
Faks +90 (252) 612 50 92
E-mail guvencoglu@hotmail.com
Web http://www.guvencoglutekstil.com
Sosyal Ağlar
Kayıt Tipi Demo
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Bilgileri İndir PDF olarak İndir
İSTATİSTLİK
Güvençoglu Okul Dünyası isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 8802 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Okul ve Personel Üniformaları Baskı ve Nakış Merkezi Güvençoglu Tekstil siz değerli Fethiye halkına hizmet vermekten mutluluk duyar.

2000 yılından bu güne kadar ağırlıklı olarak okul kıyafetleri üzerine çalışan ancak otel ve personel kıyafetleri alanında da en iyi bilinen ve Fethiye’nin güvenilir markası haline gelmiş Güvençoglu Tekstil 16 yıldır hizmetlerine aralıksız devam etmekte olup çalışmalarını ilk günkü heyecanla devam ettirmektedir.

Bu yılda yine okul kıyafetlerinde Fethiye ve çevresindeki tüm okulların kıyafetlerini mağzamızda bulabilirsiniz. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunuyoruz. Kalitemizden ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan asla ödün vermeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sattığımız tüm ürünler, firma garantisi altındadır. Ürün kalitemize güvendiğimiz için garantili olarak satıyoruz” Okul dönemlerinde özel kampanyalarımız bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetler

Okul kıyafetleri, İş kıyafetleri, Üniformalar, Ön büro kıyafetleri, Bellboy kıyafetleri, Takım elbiseler, Gömlek ve bluzlar, Kazak ve süeter, Ceketler, Servis üniformaları, Restaurant & bistro üniformaları, Cafe & patisserie, Garson gömlekleri, T-shirtler & sweatshirt, Mutfak kıyafetleri, Aşçı kıyafetleri, Ortapedik ürünler, İş elbiseleri, Mont ve pantolon takımlar, Bahçıvan tulumları, İş tulumları, Montlar, Polar mont, Hastane kıyafetleri, Doktor önlükleri, Nöbet takımları, Hemşire kıyafetleri, T-shirt, Polo yaka t-shirt, V yaka t-shirt, 0 yaka t-shirt

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...

Bilgiler Yükleniyor...