İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Genka Enerji Çözümleri

Telefon +90 (532) 548 48 40
Adres Karaçulha Mahallesi Atatürk Bulvarı No:81 - Fethiye / Muğla
Sektör Elektrikçiler,
Yetkili Yasin GENCEL
Yetkili Tel +90 (532) 548 48 40
E-mail info@genkaenerji.com
Web http://www.genkaenerji.com
Çalışma Saatleri 08.00 - 22.00
Sosyal Ağlar
Kayıt Tipi Gold
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Bilgileri İndir PDF olarak İndir
İSTATİSTLİK
Genka Enerji Çözümleri isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 597 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

Firmamızla yapacağınız enerji alımı ile ilgili sözleşme ile çok basit bir şekilde sunduğumuz özel fiyattan yararlanarak elektrik kullanırsınız. Ulusal tarifenin dışında, özel tedarikçiler için sağlanan fiyat avantajlarından yararlanırsınız. Aynı miktar tüketim yaptığınız halde daha az öder ve ekonomi yapmış olursunuz.

Ucuz Elektrik Nedir?
Ucuz elektrik, bir kerelik ya da kısa süreli değil, abonelik boyunca sağlanan sürekli avantajı ifade eder ve tüketim alışkanlıklarına göre sunulan özel tarifelerinden oluşur.

AKSA Elektrik’in, sürekli indirimler, ekstra indirimler ve zamsız tarifelerden oluşan bu tarife paketleri sayesinde, elektrik faturalarınız da indirim sağlanır. Bu tarifeler ihtiyaçlara göre dönemsel olarak değiştirilebilir.

Aylık elektrik fatura bedeli 68 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketiciler Genka Enerji Çözümleri’nin indirimli elektrik tarifesini sürekli olarak indirimli almaya devam eder. Sürekli Aksa 12 tarifesi ile 1 yıl boyunca faturanızda ki aktif enerji birim fiyatı üzerinden değişmeyen oranda indirim alırsınız.

Serbest Tüketici Kimdir?
Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği’ne göre, aylık ortalama elektrik tüketim bedeli 68 TL ve üzerinde olan herkes “serbest tüketici” statüsüne girer.

Serbest tüketiciler, istediği tedarikçiden ucuz elektrik satın alma özgürlüğüne sahiptir. Kendisi için en avantajlı şirketi seçebilir; dilerse uzun vadeli kontratlar yaparak elektrik piyasasında oluşabilecek anlık fiyat değişimlerinden korunabilir.

68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız, AKSA’nın indirimli ve ucuz elektrik avantajlarından mutlaka faydalanmalısınız.

Genka Enerji Çözümleri AKSA ELEKTRİK Yetkili Acentesidir.

İndirimli Elektrik Tarifelerimiz

1. TARİFE

İlk Ay Faturanız Bizden
Aylık elektrik fatura bedeli 68 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketiciler AKSA’nın indirimli elektrik tarifesini seçerek ekstra indirime merhaba der. Merhaba Aksa tarifesi ile yapacağınız 24 aylık sözleşme ile ilk ay elektrik faturanızı ödemezsiniz.

2. TARİFE

Zam Yok
Aylık elektrik fatura bedeli 68 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketiciler AKSA’nın indirimli elektrik tarifesini seçerek elektriği zamsız olarak almaya devam eder.

Zamdan Etkilenmeyen tarife ile, faturanızda ki aktif enerji birim fiyatı AKSA aboneliğiniz süresince sabitlenir. Yapacağınız uzun vadeli kontrat sayesinde elektrik piyasasında oluşabilecek anlık fiyat değişimlerinden etkilenmezsiniz. Elektriğe zam gelse bile 1 yıl boyunca aktif enerji birim fiyatınız sabit kalır.

3. TARİFE

Değişmeyen Oranla İndirim
Aylık elektrik fatura bedeli 68 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketiciler AKSA’nın indirimli elektrik tarifesini sürekli olarak indirimli almaya devam eder. Sürekli Aksa 12 tarifesi ile 1 yıl boyunca faturanızda ki aktif enerji birim fiyatı üzerinden değişmeyen oranda indirim alırsınız.

4. TARİFE

Süre taahhüdü yok
Aylık elektrik fatura bedeli 68 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketiciler Aksa’nın indirimli elektrik tarifesinden süre taahhüdü vermeden hizmet alırlar. Esnek Aksa tarifesi ile sözleşme süresi boyunca aktif enerji birim fiyatı üzerinden hizmet alırsınız. Dilediğiniz zaman sözleşmenizi herhangi bir cezai bedel ödemeden iptal edebilirsiniz.

5. TARİFE

Standart Tarife
Aylık elektrik fatura bedeli 68 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketiciler AKSA’nın indirimli elektrik tarifesinden yararlanabilirler. Standart Aksa tarifesi ile sözleşme süresi boyunca aktif enerji birim fiyatı üzerinden indirim alırsınız.

İndirimli Elektrik Tarifelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...

Bilgiler Yükleniyor...
Yeni Firma Ekle