İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adı

Genka Enerji Çözümleri

Telefon +90 (532) 548 48 40
Adres Karaçulha Mahallesi Atatürk Bulvarı No:81 - Fethiye / Muğla
Sektör Otel Ekipmanları,
Yetkili Yasin GENCEL
Yetkili Tel +90 (532) 548 48 40
E-mail info@genkaenerji.com
Web http://www.genkaenerji.com
Çalışma Saatleri 08.00 - 22.00
Sosyal Ağlar
Bilgileri İndir PDF olarak İndir
VCART İndir Vcart Telefona İndir
Kayıt Tipi Gold
İSTATİSTLİK
Genka Enerji Çözümleri isimli firma size 000 km uzaklıktadır. Bu güne kadar 1417 defa ziyaret edilmiştir.
AÇIKLAMA

KLİSENS klima tasarruf sensörü Açık unutulan klimanızı siz çıktıktan sonra otomatik kapatır. Hem de hiç tesisat gerektirmeden!

Klisens, açık unutulan klimalardan kaynaklanan israfı önlemek için tasarlanmış bir enerji tasarruf cihazıdır. Özellikle ofis ve otel kullanımı için tasarlanmıştır fakat uzaktan kumanda ile kontrol edebildiğiniz tüm cihazlar ile uyumludur.

Açık unutulan/bırakılan klimalar çok büyük miktarlarda enerji israfına ve hava kirliliğine neden olur. Klisens oda/ofis içerisinde insan olup olmadığını sürekli kontrol eder. Eğer belirlenen süre boyunca (15-30-60-90 dakika) herhangi bir insan algılamazsa klimanızı kapatır.

Hassas sensör teknolojisi sayesinde uyurken bile yapacağınız en küçük hareketleri algılayabilir. İdeal zaman ayarı ofisler için 30 dakika ve oteller gibi yatak odalarının bulunduğu ortamlarda ise 60 dakikadır.

Klisens tamamen kablosuzdur ve pille çalışır. Dolayısıyla klimanıza kablo bağlantısı yapmanıza gerek yoktur, klimanızın uzaktan kumandası gibi işlev görür.

Otel odaları ve iş yerlerinde klimaların gereksiz yere kullanımını engelleyen bu ürüne Fethiye Genka Enerji farkı ile ulaşabilirsiniz. Kurulum ve Montaj Desteğimiz Bulunmaktadır.

SAYFAYI PAYLAŞ
FİRMAYA YORUM YAP
FİRMA YORUMLARI / 0 yorum

Bilgiler Yükleniyor...

Bilgiler Yükleniyor...