Sayfa Yükleniyor...

Çamköy Halı Yıkama Fethiye

Çamköy Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı No:29 - Fethiye / Muğla

Çamköy Halı Yıkama Fethiye
Çamköy Halı Yıkama Fethiye
Çamköy Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı No:29 - Fethiye / Muğla
+90 (252) 646 92 00
08.00 - 20.00
http://www.camkoyhaliyikama.com
camkoyhaliyikama@gmail.com
Bereat TÜRKMEN
+90 (539) 555 45 88
YOL TARİFİ AL
Çamköy Halı Yıkama Fethiye - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
SOSYAL AĞLAR
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 4126 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye Çamköy Halı Yıkama Fethiye
HAKKIMIZDA
Çamköy Halı Yıkama Fethiye

Çamköy Halı Yıkama | Fethiye Halı Yıkama Hizmetleri

Halı mı yıkattırmak mı istiyorsunuz? O zaman en doğru adrestesiniz. Fethiye’de işine önem veren ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Çamköy Halı Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Her Türlü  El Dokuması ve Normal Halı Yıkama, Koltuk Temizleme, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Perde Yıkama, Yatak Temizleme, Overlok Çekimi ve Ücretsiz Servis imkanları ile Çamköy Halı Yıkama Fabrikası Hizmetinizde.

Halılarınız Dört Mevsim özel halı yıkama makinemiz ile leke ve deterjan izi bırakmadan yıkanır. Ürünlerimiz Sigortalıdır.

Ücretsiz servis aracı ile kapınıza geliyoruz ve yıkanmasını istediğiniz Ürünlerinizi alıyoruz daha sonra modeline göre özel yıkama tekniklerimizi kullanarak tüm leke ve kirlerden arıttığımız ürünlerinizi özel kurutma alanlarımızda havalandırarak kurutuyoruz.

Kuruma ve havalandırma işlemi sonrasında paketlediğimiz ürünlerinizi yine ücretsiz servis aracımızla aldığımız gibi tekrar geri evinize teslim ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize de temizliğin tadını çıkartmak kalıyor.

Eğer siz de halılarınızı veya diğer ürünlerinizi kaliteli bir firmaya yıkattırmak istiyorsanız Çamköy Halı Yıkama Fabrikasını tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU
DERECELENDİRME PUANI
5.0 (1) Değerlendirme
PUANLAMA VE YORUM YAPIN
FİRMA KATEGORİSİ
ANAHTAR KELİMELER
Halı Yıkama Firmaları
Firma Ekle