Sayfa Yükleniyor...

Bahadır Halı Yıkama

Karagedik Mahallesi - Fethiye / Muğla

Bahadır Halı Yıkama
Bahadır Halı Yıkama
Karagedik Mahallesi - Fethiye / Muğla
+90 (252) 613 61 74
08.00 - 22.00
http://www.bahadirhaliyikama.com
info@bahadirhaliyikama.com
Bayram KUZ
+90 (536) 501 66 31
YOL TARİFİ AL
Bahadır Halı Yıkama - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
SOSYAL AĞLAR
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 12305 defa ziyaret edildi

HAKKIMIZDA
Bahadır Halı Yıkama

Halılarınızı yıkattırmak mı istiyorsunuz?

O zaman doğru adrestesiniz.

Fethiye’de işine önem veren ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Bahadır Halı Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Her Türlü  El Dokuması ve Normal Halı Yıkama, Koltuk Temizleme, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Perde Yıkama, Yatak Temizleme, Overlok Çekimi ve Ücretsiz Servis Hizmeti.

Halılarınız özel halı yıkama makinemiz ile leke ve deterjan izi bırakmadan yıkanır. Dört Mevsim Yıkama Yapılır. Ürünlerimiz Sigortalıdır.

Ücretsiz servis aracımız ile kapınıza kadar geliyoruz ve yıkanmasını istediğiniz Ürünlerinizi alıyoruz daha sonra modeline göre özel yıkama tekniklerimizi kullanarak tüm leke ve kirlerden arıttığımız ürünlerinizi özel kurutma alanlarımızda havalandırarak kurutuyoruz.

Kuruma ve havalandırma işlemi sonrasında paketlediğimiz ürünlerinizi yine ücretsiz servis aracımızla aldığımız gibi tekrar kapınıza teslim ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize de temizliğin tadını çıkartmak kalıyor. Eğer siz de halılarınızı veya diğer ürünlerinizi kaliteli bir firmaya yıkattırmak istiyorsanız Bahadır Halı Yıkama Fabrikasını tercih edebilirsiniz.

Firma Ekle