Sayfa Yükleniyor...

Aykurtlar DTM ve Motor

Kesikkapı Mah. Çarşı Cad. No: 226 - Fethiye / Muğla

Aykurtlar DTM ve Motor
Aykurtlar DTM ve Motor
Kesikkapı Mah. Çarşı Cad. No: 226 - Fethiye / Muğla
+90 (532) 497 78 85
08.30 - 20.00
http://www.aykurtlarticaret.com
aykurtlar1@hotmail.com
Mustafa AYKURT
+90 (532) 497 78 85
YOL TARİFİ AL
Aykurtlar DTM ve Motor - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
SOSYAL AĞLAR
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 11918 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor Aykurtlar DTM ve Motor
HAKKIMIZDA
Aykurtlar DTM ve Motor

Aykurtlar beyaz eşya mağazası & motor, 1975 yılından bu yana Fethiye de değişik markaların bayiliklerini yapmış güçlü bir firmadır.

Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini esas alarak Fethiye’de ciddi bir kitleye ulaşmış olan firmamız 2010 yılı itibariyle uluslararası bir marka olan HOOVER‘in bayiliğini bünyesine katarak HOOVER Showroom’uyla yolculuğuna devam etmektedir.

2013 Yılı’nın ilk günlerinden itibaren ARORA motorları ve STMAX Elek. bisikletleri yetkili satıcılığını ’da alan firmamız 2013 yılını atılım ve değişim yılı olması için misyonumuzdan ödün vermeden çalışmaktadır.

20/10/2014 itibariyle (KURTLAR VADİSİ ANA SPONSORU) FALCON Motosiklet, 20/10/2015 İtibarı ile YUKİ&KRAL Motosiklet Bayiliğini 10/04/2017 tarih itibarı ile MOTOLUX Bayiliğini, 15/06/2017 tarihinde RMG(MOTO GUSTO Bayiliğini bünyesine katarak zaman içinde ki istikrarlı büyümesini gerçekleştiren Aykurtlar beyaz eşya & motor mağazası yeni oluşum içinde şık bir showroom, yeni çalışma prensipleri ve yeni mağaza ile Önümüzde ki aydınlık Türkiye’miz ve güçlü ekonomimiz ile; hep daha iyi, daha ferah bir yaşam sunmak için çalışacaktır.
Tarafımızdan servis, bakım, onarım, tamirat ve yedek parça tedarik hizmetleri verilmektedir.

AYKURTLAR‘da servis hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti hedeflenmektedir. Kaliteli hizmet’te öncü olmak,sizlere satış sonrasında’da teknik destek sağlamak amacımızdır. Herkesin devletimiz, milletimiz ve yöremiz için yapabileceği bir şey muhakkak vardır..

‘‘AYKURTLAR BEYAZ EŞYA MAĞAZASI & MOTOR‘‘ bir MSBY AYKURT kuruluşudur.
”AYKURTLAR BEYAZ EŞYA MAĞAZASI &MOTOR” GÜVENİNİZİN ESERİDİR.
SİNCE 2010

Firma Ekle